Jak Zrobic Zrzut Ekranu Na Galaxy Watch 4 i 5
Smartwatche

Jak zrobić zrzut ekranu na Galaxy Watch 5 i 4?

Czym jest zrzut ekranu?

Zrzut ekranu to obraz wyświetlany na ekranie urządzenia, który można zapisać i udostępnić innym. Zrzuty ekranu są często używane do przechowywania ważnych informacji lub do pokazywania innym, co dzieje się na Twoim urządzeniu. Na przykład możesz wykonać zrzut ekranu, aby pokazać swojemu przyjacielowi, jak wygląda nowa aplikacja, którą zainstalowałeś.

Zrzuty ekranu są również bardzo przydatne do tworzenia instrukcji lub poradników dotyczących konfiguracji urządzeń. Możesz wykonać zrzut ekranu, aby pokazać innym, jak skonfigurować ustawienia Twojego Galaxy Watch 5 lub 4.

Jak wykonać zrzut ekranu na Galaxy Watch 5 i 4?

Wykonanie zrzutu ekranu na Galaxy Watch 5 i 4 jest bardzo proste. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk Home (znajdujący się po lewej stronie) i Power (znajdujący się po prawej stronie). Po chwili powinien pojawić się dźwięk syreny i powiadomienie o wykonaniu zrzutu ekranu.

Po wykonaniu zrzutu ekranu możesz go odtworzyć, klikając ikonę Galerii w menu głównym. W Galerii powinny być widoczne wszystkie twoje zdjęcia i filmy oraz ostatnio wykonany zrzut ekranu. Możesz go teraz edytować lub udostępnić innym.

Jak edytować zrzuty ekranu?

Galaxy Watch 5 i 4 oferują kilka opcji edycji zrzutów ekranu. Możesz dodać tekst, rysunki lub inne elementy graficzne do swojego obrazu. Aby to zrobić, musisz najpierw otworzyć obraz w Galerii. Następnie kliknij ikonę Edytuj i postępuj według instrukcji.

Możesz również dodać filtry do swojego obrazu lub je skalować. Aby to zrobić, musisz najpierw otworzyć obraz w Galerii. Następnie kliknij ikonę Ustawienia i postepuj według instrukcji.

Jak udostępnić zrzuty ekranu?

Udostępnianie zrzutów ekranów na Galaxy Watch 5 i 4 jest bardzo proste. Najprostsza metoda to udostępnianie poprzez wiadomość teksotwą lub email. Aby to zrobić, musisz najpierw otworzyć obraz w Galerii. Następnie kliknij ikonę Udostępnij i postępuj według instrukcji.

ZOBACZ TAKŻE:  Jak połączyć smartwatch z telefonem?

Możesz także udostępnić swoje obrazy na Facebook’u lub Instagramie. Aby to zrobić, musisz najpierw otworzyć obraz w Galerii. Następnie kliknij ikonę Udostępnij i postępuj według instrukcji.