Squid Game: czy będzie 2. sezon
Newsy

Squid Game: czy będzie 2. sezon?

Czy będzie 2. sezon Squid Game, który okazał się wielkim hitem Netflixa? Koreański serial bije rekordy popularności i kwestia kolejnego sezonu to prawdopodobnie tylko kwestia czasu.

Squid Game – wielki hit Netflixa

Twórca serialu Hwang Dong-hyuk o realizacji Squid Game myślał od kilkunastu lat. W końcu udało mu się stworzyć produkcję wspólnie z Netflixem i chyba sam Dong-hyuk nie sądził, że całość okaże się tak wielkim hitem. Koreańskie Squid Game to na ten moment najchętniej oglądany serial na platformie.

Czy będzie 2. sezon Squid Game?

Hwang Dong-hyuk przyznaje, że nie jest pewien, czy udźwignie presje i nie jest do końca pewny, czy 2. sezon Squid Game powstanie. Jeszcze niedawno w rozmowie z Variety reżyser twierdził, że nie ma pomysłów na nową serię. Pamiętajmy jednak, że serię może poprowadzić inny twórca, zaś Dong-hyuk mógłby być producentem i wsparciem jeśli chodzi o konsultacje. Tym bardziej, że oczekiwania na kolejną serie są bardzo duże, zaś widzowie chcą ponownie zanurzyć się w tym dziwnym i szalonym świecie.

Squid Game: 2. sezon – o czym będzie?

Z kolei w wywiadzie dla Radio Times zdradził, że jednym z pomysłów jest ukazanie przeszłości Oh Il-nama (gracza numer 001). Jak zostało ujawnione, był on jednym z twórców brutalnej gry oraz wieloletnim VIP-em. To otwiera furtkę na zupełnie nowe przygody w tym ciekawym uniwersum. Nie mamy nic przeciwko, żeby pójść tą drogą.

Squid Game – 2. sezon: kiedy premiera?

Na ten moment premiera 2. sezonu Squid Game oficjalnie nie została ogłoszona i data potencjalnej premiery nie jest znana. Jeśli tylko takie informacje się pojawią, będziemy Was o tym informować.