Niewidzialne miasto Netflix
Newsy

NIEWIDZIALNE MIASTO – ZDJĘCIA Z 1. SEZONU BRAZYLIJSKIEGO THRILLERA KRYMINALNEGO Z ELEMENTAMI FANTASY NETFLIX

Policjant środowiskowy zszokowany śmiercią żony, pożarem i tajemniczym pojawieniem się różowego delfina na plaży w Rio de Janeiro. Na początku może to się wydawać bez sensu, ale w nowym brazylijskim serialu oryginalnym Netflix pt. „Niewidzialne miasto” wszystko jest ze sobą powiązane. Co by było, gdyby dobrze nam znane legendy okazały się prawdziwe?

Składający się z siedmiu odcinków serial „Niewidzialne miasto” porusza aktualne tematy, takie jak ochrona środowiska czy ratowanie brazylijskiej kultury popularnej, a także bada relacje międzyludzkie w formie zagadkowego thrillera.

To pierwsza fabularna produkcja Carlosa Saldanhy, brazylijskiego reżysera nominowanego do Oscara, który zasłynął animowanymi seriami „Epoka lodowcowa” i „Rio” oraz animowanym filmem „Fernando”. W rolach głównych występują Marco Pigossi i Alessandra Negrini. Obok nich w obsadzie znaleźli się między innymi: Jessica Córes, Fábio Lago, Wesley Guimarães, Manu Diegues, Julia Konrad, José Dumont, Victor Sparapane i Áurea Maranhão.

Premiera całego 1. sezonu serialu „Niewidzialne miasto” odbędzie się już 5 lutego 2021 o 9:00 – tylko na Netflix.

Źródło: Netflix