Newsy

Netflix: Zwiastun najnowszego stand-upu Toma Segury pt. „Ball Hog”

„Ball Hog”, stworzony w ramach wcześniej ogłoszonej umowy z Segurą na dwa programy komediowe, będzie mieć światową premierę 24 marca 2020 roku.

O „Ball Hog”

Nie dla strachliwych! W stand-upie „Ball Hog” Tom Segura dzieli się z publicznością dobrymi radami na temat niestabilnych emocjonalnie rozmówców i skutecznymi argumentami w kłótniach z matką oraz swoimi pomysłami na to, jak zarządzać oczekiwaniami, realizować marzenia i chronić środowisko. 

Nowe stand-upu komika

Netflix ogłosił wcześniej czwarty i piąty stand-up w wykonaniu dwujęzycznego komika, aktora i podcastera Toma Segury, w ramach umowy na dwa programy komediowe. Pierwszy z nich, zatytułowany „Ball Hog”, będzie mieć premierę 24 marca w języku angielskim, a drugi program zostanie nagrany jesienią w całości w języku hiszpańskim. 

Segura – rozchwytywany komik świata

Segura jest aktualnie w trasie promującej jego nowy program „Spanish Hour”, a wcześniej zakończył pełną sukcesów trasę „Take It Down Tour”, podczas której odwiedził 11 krajów, dał 183 występy i sprzedał ponad 335 000 biletów.  Segura cieszy się statusem jednego z najbardziej rozchwytywanych komików świata. Ma ponad 560 milionów odtworzeń w serwisie Pandora, a ponad 700 000 użytkowników utworzyło w tym serwisie stacje z jego twórczością.

Premiera „Tom Segura: Ball Hog”

Światowa premiera programu „Tom Segura: Ball Hog”, nagranego na żywo w Moody Theater w Austin (Teksas), odbędzie się na Netflix 24 marca 2020 roku.

Zwiastun stand-upu „Ball Hog”

ZOBACZ TAKŻE:

 

Źródło: Netflix

Netflix to jej drugie życie, zaś jej ulubione seriale to "Sex Education", "Stranger Things" i "The End Of The F * * * ing World". Śledzi wszelkie nowinki związane z gigantem streamingowym.