Old Guard Zwiastun
Newsy

Netflix: Charlize Theron i Kiki Layne w zwiastunie The Old Guard

Netflix udostępnił pierwszy zwiastun i oficjalny plakat filmu The Old Guard, który zadebiutuje na platformie już 10 lipca!

O czym jest film The Old Guard?

Pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy (Charlize Theron), sekretna grupa najemników, których nic nie jest w stanie zabić, od stuleci walczyła o bezpieczeństwo śmiertelnego świata. Ale kiedy cały zespół zostaje zwerbowany do podjęcia nagłej misji, niesamowite zdolności jego członków zostają odkryte przez wroga. Andy i Nil, która właśnie dołączyła do szeregów grupy, muszą pomóc wyeliminować zagrożenie i stawić czoła tym, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zbić na tym fortunę.

Plakat Old Guard

Film The Old Guard na podstawie komiksu Grega Rucki, wyreżyserowany przez Ginę Prince-Bythewood (Miłość i koszykówka, W cieniu jupiterów), to mocna, pełna autentyzmu i naszpikowana akcją opowieść, która pokazuje, że naprawdę niełatwo jest żyć wiecznie.

Film jest oparty na serii powieści graficznych Grega Rucki ilustrowanych przez Leandro Fernandeza

Zwiastun The Old Guard:

Kto w obsadzie The Old Guard?

Charlize Theron, Kiki Layne, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts i Chiwetel Ejiofor

Data premiery filmu The Old Guard

The Old Guard – premiera na Netflix już 10 lipca 2020 roku.

Źródło: Netflix