Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis
Newsy

Netflix: Program komediowy Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

Pierwszy godzinny stand-up Tomlinson będzie dostępny już 3 marca 2020 r. w serwisie Netflix

O programie komediowym „Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

Taylor Tomlinson ma już na karku ćwierć wieku i postanawia raz na zawsze rozprawić się z błędami przeszłości. W serwisie Netflix artystka zadebiutowała w 2018 r. w pierwszej części programu komediowego „The Comedy Lineup”. Teraz w swoim pierwszym godzinnym stand-upie pt. „Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis” dzieli się lekcjami, jakie dostała na drodze do sławy. W programie, którego światową premierę zaplanowano na 3 marca, Taylor mówi o pracy nad sobą i o oczekiwaniach dotyczących związków, a także wyjaśnia, dlaczego trzecia dekada życia to niekoniecznie są „najlepsze lata w życiu kobiety”.

Premiera stand-up Taylor Tomlinson

Światowa premiera programu „Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis” już 3 marca 2020 r. na Netflix.

O TAYLOR TOMLINSON

Dwudziestosześcioletnia Taylor Tomlinson szlifuje swój artystyczny warsztat już od ponad dekady. W wieku 16 lat ta Kalifornijka razem z ojcem wzięła udział w zajęciach z aktorstwa, zadebiutowała w świecie stand-upu i… tak już zostało. Dziś ma na karku ponad ćwierć wieku. W godzinnym stand-upie pt. „Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis” dzieli się lekcjami, jakie dostała na drodze do sławy. Program dostępny w serwisie Netflix od 3 marca wzbogaci imponujące komediowe portfolio Tomlinson, która popularność wśród publiczności zdobyła dzięki występom między innymi w takich programach jak „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, „CONAN”, emitowany w stacji Comedy Central „Adam Devine’s House Party”, czy dostępny w serwisie Netflix „The Comedy Lineup”. Można ją było także zobaczyć w dziewiątym sezonie programu „Last Comic Standing” na kanale NBC. Tomlinson regularnie pojawia się też w programie „What Just Happened??! with Fred Savage”. Magazyn „Variety” umieścił ją na liście dziesięciu komików, których warto obserwować na festiwalu Just for Laughs. W ubiegłym roku gościła w wielu miejscach w USA, prezentując swój autorski program. Razem z Delanie Fischer i Kelsey Cook Tomlinson nagrywa podcasty „Self-Helpless”, które stanowią parodię na przeróżne poradniki i gorące trendy, ale oprócz tego są dla słuchaczy wartościowym źródłem informacji. Podcasty Tomlinson trafiły na listę 100 najlepszych audycji dostępnych w serwisie iTunes.

ZOBACZ TAKŻE:

 

Źródło: Netflix

Netflix to jej drugie życie, zaś jej ulubione seriale to "Sex Education", "Stranger Things" i "The End Of The F * * * ing World". Śledzi wszelkie nowinki związane z gigantem streamingowym.