Newsy

Netflix: premiera filmu Pokemon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja

Netflix i The Pokémon Company International ogłosili dziś, że najnowszy film animowany na podstawie uwielbianej przez widzów franczyzy Pokémon będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix na całym świecie poza Japonią i Koreą.

Nowy styl w serii Pokémon

„Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja” wprowadza do serii Pokémon nowy styl animacji komputerowej, a jego fabuła czerpie inspirację z jednej z najpopularniejszych historii w ramach tej franczyzy.

Emily Arons – o „Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja”

Emily Arons, starsza wiceprezes ds. działalności międzynarodowej w The Pokémon Company International: „Globalny zasięg oraz eksperckie podejście serwisu Netflix czynią z tej firmy idealnego partnera, z którym chcemy przedstawić tę niepowtarzalną historię dzieciakom i fanom z całego świata. Netflix to idealna platforma dla wyjątkowego wydarzenia, jakim dla wspólnoty fanów na całym świecie będzie globalna premiera animowanego filmu z serii Pokémon w międzynarodowy Dzień Pokemonów”.

o filmie

Streszczenie: Gdy naukowcy odkrywają i wykorzystują skamielinę mitycznego Pokémona Mew, uwalniają stworzenie, które przeciwstawia się prawom natury: legendarnego Pokémona Mewtwo, którego przeznaczeniem jest siać zniszczenie. Poznawszy niechlubną historię swojego pochodzenia, Mewtwo odrzuca swoich ludzkich twórców i wyrusza w świat w poszukiwaniu zemsty. Ash, Pikachu i ich przyjaciele wkrótce poznają jego gniew, a przyszłość świata Pokémonów wisi na włosku! Czy nasi bohaterowie zdołają pokonać potężnego przeciwnika… i czy sam Mewtwo odnajdzie nowy sens życia?

Zwiastun filmu

ZOBACZ TAKŻE:


Źródło: 
Netflix

Netflix to jej drugie życie, zaś jej ulubione seriale to "Sex Education", "Stranger Things" i "The End Of The F * * * ing World". Śledzi wszelkie nowinki związane z gigantem streamingowym.