locke & key 2 sezon premiera
Newsy

Netflix: Ogłoszenie drugiego sezonu serialu Locke & Key

Locke & Key powróci na Netflix z drugim sezonem! W drugim sezonie opartego na kultowej serii komiksów serialu rodzeństwo Locke wciąż oswaja się z rolą Strażników Kluczy, podczas gdy stawka jest coraz wyższa.

2. sezon Locke & Key – informacje:

– Oparty na niesamowitej powieści graficznej Joego Hilla i Gabriela Rodrigueza, serial Locke & Key na każdym kroku zachwycał publiczność na całym świecie. Jesteśmy bardzo dumni, że stanowimy część tego projektu i nie możemy doczekać się, żeby zobaczyć, co Carlton Cuse i Meredith Averill wraz z całym zespołem kreatywnym przygotowali na następny sezon – powiedział wiceprezes ds. treści oryginalnych Netflix, Brian Wright.

Twórcy 2. sezony Locke & Kedy:

Showrunnerami i głównymi porducentami wykonawczymi serii oryginalnej są Carlton Cuse i Meredith Averill:

– Ogromnie cieszymy się, że razem z cudownymi partnerami możemy kontynuować przygodę z serialem Locke & Key. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie ze strony Netflix, zwłaszcza biorąc pod uwagę trudne okoliczności, w których się znajdujemy. Już teraz chcielibyśmy otworzyć przed Wami nowy rozdział tej historii.

Pozostali producenci wykonawczy to: Aron Eli Coleite, Joe Hill, Chris Ryall z Lydią Antonini i Tedem Adamsem ze strony IDW, Andy Muschietti, Barbara Muschietti, David Alpert i Rick Jacobs ze studia Circle of Confusion, Lindsey Springer oraz John Weber i Frank Siracusa z Take 5.

W pierwszym sezonie Locke & Key wystąpili: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Laysla De Oliveira, Aaron Ashmore, Petrice Jones i Griffin Gluck.

Kiedy premiera 2. sezonu Locke & Kedy?

Pierwszy sezon Locke & Key zadebiutował na platformie 7 lutego 2020 r. Oficjalna date premiery 2. sezonu nie jest znana, ale przybliżona data premiery to rok 2021 lub 2022.

Fabuła Locke & Key:

Gdy ich ojciec zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach, rodzeństwo Locke’ów wraz z matką przeprowadza się do rodzinnego domu znanego jako Key House, który okazuje się być pełen magicznych kluczy, prawdopodobnie powiązanych ze śmiercią ich ojca. Dzieci zaczynają poznawać różne klucze i ich unikalne właściwości, ale budzą przy tym tajemniczego demona, który nie poprzestanie na niczym, aby zdobyć klucze. Serial Carltona Cuse’a („Zagubieni”, „Bates Motel”) i Meredith Averill („Nawiedzony dom na wzgórzu”) to opowieść o dorastaniu, miłości, stracie i silnych więziach rodzinnych, a wszystko to z dużą dozą tajemnicy.

Źródło: Netflix