Kajko i Kokosz zwiastun
Newsy

KAJKO I KOKOSZ – ZWIASTUN 1. CZĘŚCI POLSKIEGO SERIALU ANIMOWANEGO NETFLIX

„Kajko i Kokosz” to nowy serial animowany stworzony na podstawie kultowych komiksów autorstwa Janusza Christy. Głównymi bohaterami serii są słowiańscy wojowie – Kajko i Kokosz. Przyjaciele na co dzień służą kasztelanowi Mirmiłowi, broniąc zamieszkałej przez nich osady przed wszelkimi niebezpieczeństwami. A tych nigdy nie brakuje.

Fabuła serialu

Tu nie ma co Lelum Polelum, to trzeba zobaczyć i po raz pierwszy usłyszeć! W Kajko i Kokosz występują: Artur Pontek (Kajko), Michał Piela (Kokosz), Jarosław Boberek (Mirmił), Agata Kulesza (Jaga), Jan Aleksandrowicz- Krasko (Łamignat), Grzegorz Pawlak (Hegemon), Anna Apostolakis (Lubawa), Jacek Kopczyński (Kapral), Abelard Giza (Oferma), Krzysztof Grabowski (Siłacz), Eryk Lubos (Rodrus), Krzysztof Szczerbiński (Świniarz) i Maciej Kosmala (Miluś).

Zwiastun:

Kiedy premiera?

Premiera pierwszych pięciu odcinków „Kajko i Kokosz” odbędzie się 28 lutego 2021 o 9:00 – tylko na Netflix. Reszta pojawi się na platformie w drugiej połowie 2021 oraz w przyszłym roku. W planach jest obecnie 26 odcinków.

Źródło: Netflix