365 dni netflix
Newsy

365 dni na Netflix

Film 365 dni dostępny jest już na platformie Netflix. Czy wszyscy mogą obejrzeć kontrowersyjną polską produkcję?

O czym jest film 365 dni?

Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

„365 dni” to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. (opis dystrybutora)

365 dni – od kiedy na Netflix?

Film 365 dni dostępny jest na Netflix od 1 kwietnia. O tym, że film będzie oficjalnie dostępny, Netflix poinformował na krótko przed premierą na swoim oficjalnym koncie Facebook:

https://www.facebook.com/netflixpolska/posts/1399174080293231

Wiele osób myślało, że to żart, jednak całość okazała się prawdą – film można oglądać w serwisie.

Czy wszyscy mogą oglądać 365 dni?

Film 365 dni dostępny jest na Netflix, jednak tylko w Polsce. W związku z tym, osoby mające Netflixa np. w Niemczech, Holandii czy Wlk Brytanii, nie obejrzą polskiego erotyka. W tym przypadku obowiązują prawa licencyjne.