Netflix za darmo
Netflix - cena

Netflix za darmo? Bezpłatny okres próbny

Netflix za darmo? Czy istnieje jeszcze bezpłatny okres próbny? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Więcej informacji w środku.

Netflix za darmo w Polsce?

Netflix za darmo? Wraz z wejściem platformy do Polski w 2016 roku, Netflix był za darmo przez pierwsze 30 dni. W tym czasie Użytkownicy w Polsce mogli testować serwis, oglądając filmy i seriale i ostatecznie się rozmyślić z płatności za kolejne miesiące. Netflix za darmo przestał być jednak obecny na początku 2019 roku.

Bezpłatny okres próbny Netflixa niedostępny

Od tego momentu znikł bezpłatny okres próbny Netflixa. Obecnie jedyną opcją jest od razu zakup jednego z pakietów dostępnych na polskim rynku. Jak czytamy na oficjalnej stronie Netflixa:

„W Twoim kraju nie oferujemy obecnie bezpłatnego okresu próbnego. Aby rozpocząć członkostwo, odwiedź witrynę Netflix.com, wybierz plan i preferowaną opcję płatności, wprowadź adres e-mail, wpisz hasło, a potem zacznij oglądać.

Zarejestrowani użytkownicy otrzymują natychmiastowy dostęp do całego katalogu filmów, seriali i programów serwisu Netflix.”

Netflix za darmo – czy wróci okres próbny?

Po wejściu na oficjalną stronę Netflixa, naszym oczom ukazuje się następujący widok, gdzie po kliknięciu „Zacznij teraz” – mamy już do wyboru jedynie płatne opcje. Tym samym Netflix za darmo nie jest już niestety oficjalnie dostępny w naszym kraju.

Netflix za darmo okres próbny

Jak tylko pojawi się opcja oglądania Netflixa za darmo – od razu na naszych łamach będziecie mogli o tym przeczytać.

Sprawdź w takim razie, ile kosztuje Netflix w 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE: