Netflix za darmo
Netflix - cena

Netflix za darmo? Bezpłatny okres próbny

Netflix za darmo? Czy istnieje jeszcze bezpłatny okres próbny? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Więcej informacji w środku.

Netflix za darmo w Polsce?

Netflix za darmo? Wraz z wejściem platformy do Polski w 2016 roku, Netflix był za darmo przez pierwsze 30 dni. W tym czasie Użytkownicy w Polsce mogli testować serwis, oglądając filmy i seriale i ostatecznie się rozmyślić z płatności za kolejne miesiące. Netflix za darmo przestał być jednak obecny na początku 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: HBO Max cena – ile kosztuje?

Bezpłatny okres próbny Netflixa niedostępny

Od tego momentu znikł bezpłatny okres próbny Netflixa. Obecnie jedyną opcją jest od razu zakup jednego z pakietów dostępnych na polskim rynku. Jak czytamy na oficjalnej stronie Netflixa:

„W Twoim kraju nie oferujemy obecnie bezpłatnego okresu próbnego. Aby rozpocząć członkostwo, odwiedź witrynę Netflix.com, wybierz plan i preferowaną opcję płatności, wprowadź adres e-mail, wpisz hasło, a potem zacznij oglądać.

Zarejestrowani użytkownicy otrzymują natychmiastowy dostęp do całego katalogu filmów, seriali i programów serwisu Netflix.”

Netflix za darmo – czy wróci okres próbny?

Po wejściu na oficjalną stronę Netflixa, naszym oczom ukazuje się następujący widok, gdzie po kliknięciu „Zacznij teraz” – mamy już do wyboru jedynie płatne opcje. Tym samym Netflix za darmo nie jest już niestety oficjalnie dostępny w naszym kraju.

Netflix za darmo okres próbny

Jak tylko pojawi się opcja oglądania Netflixa za darmo – od razu na naszych łamach będziecie mogli o tym przeczytać.

Sprawdź w takim razie, ile kosztuje Netflix w 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE: