Netflix ile kosztuje
Netflix - cena

Ile kosztuje Netflix w 2021 roku? Cena Netflixa [AKTUALNA]

Ile kosztuje Netflix w 2021 roku? Jaka jest aktualna cena za Netflixa? Sprawdź abonament i obowiązujący cennik miesięczny i roczny.

Netflix – jaka cena?

Ile kosztuje Netflix? Wszystko zależy od tego, jakie mamy wymagania i preferencje. Cena Netflixa uzależniona jest od tego, który plan wybierzemy. Od tego jest uzależniony cennik Netflixa. Każda z opcji charakteryzuje się innymi właściwościami. Przyjrzymy się im dokładnie – mamy nadzieję, że dzięki temu, uda Wam się dowiedzieć, jaka jest dokładna cena Netflixa i wybierzecie dla siebie najlepszą wersję.

ZOBACZ TAKŻE: HBO Max cena za miesiąc

Netflix – ile kosztuje każdy z planów?

Netflix dzieli się na trzy plany:

  • Plan Podstawowy
  • Plan Standard
  • Plan Premium

Każdy z nich różni się kilkoma rzeczami – od tego jest uzależniony cennik Netflixa. Poniżej znajdziecie dokładny opis każdego pakietu. To co ważne – w każdym planie możesz oglądać wszystkie filmy i seriale Netflixa. Tutaj cena Netflixa nie ma znaczenia!

Cena Netflixa – plan podstawowy

W planie podstawowym możesz oglądać Netflixa na laptopie, telewizorze, telefonie i tablecie. Jednak liczba ekranów do jednoczesnego oglądania wynosi 1. Oznacza to, że jeśli jednocześnie w jednym pokoju na telewizorze będziesz chciał obejrzeć swój ulubiony serial, zaś w drugim pokoju druga osoba będzie chciała w tym samym czasie włączyć Netflxa np. na laptopie, usługa przestanie działać jednej z osób. Dodatkowo brak w tej wersji jakości HD oraz ultra HD. Trzeba się zadowolić jakością SD. W pakiecie tym znajduje się nieograniczona oferta filmów, seriali i programów plus możesz anulować członkostwo w każdej chwili.

ZOBACZ TAK呕E:  Netflix za darmo? Bezp艂atny okres pr贸bny

Netflix – ile kosztuje plan podstawowy?

Opłata miesięczna Netflixa za plan podstawowy wynosi 34 zł. Pieniądze są pobierane co miesiąc z twojego konta bankowego.

Cena Netflixa – plan standard

W planie standard możesz oglądać Netflixa na laptopie, telewizorze, telefonie i tablecie. Liczba ekranów do jednoczesnego oglądania zwiększa się o 1. Oznacza to, że jednocześnie można korzystać z dwóch różnych urządzeń do oglądania Netflixa. W tej wersji znajduje się już jakość HD, brak jednak ultra HD. W pakiecie tym znajduje się nieograniczona oferta filmów, seriali i programów plus możesz anulować członkostwo w każdej chwili.

Netflix – ile kosztuje plan standard?

Opłata miesięczna Netflixa za plan podstawowy wynosi 43 zł. Pieniądze są pobierane co miesiąc z twojego konta bankowego.

Cena Netflixa – plan premium

W planie premium możesz oglądać Netflixa na laptopie, telewizorze, telefonie i tablecie. Liczba ekranów do jednoczesnego oglądania wynosi aż 4. Oznacza to, że jednocześnie można korzystać z czterech różnych urządzeń do oglądania Netflixa. To idealna wersja dla rodziny, która posiada wiele urządzeń w mieszkaniu. W tej wersji znajduje się jakość HD oraz ultra HD. W pakiecie tym znajduje się nieograniczona oferta filmów, seriali i programów plus możesz anulować członkostwo w każdej chwili.

Netflix – ile kosztuje plan premium?

Opłata miesięczna Netflixa za plan podstawowy wynosi 52 zł. Pieniądze są pobierane co miesiąc z twojego konta bankowego.

Kiedy pobierana jest opłata wg cennika Netflixa?

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do serwisu Netflix, comiesięczna opłata będzie przypadała na dzień rejestracji konta. Pamiętaj, żeby mieć wówczas środki na koncie.

Netflix – cena:

Plan Netflix Podstawowy Standard Premium
Abonament miesięczny po darmowym okresie 34 zł 43 zł 52 zł
Materiały w jakości HD Nie Tak Tak
Materiały w jakości Ultra HD Nie Nie Tak
Na ilu ekranach można jednocześnie oglądać? 1 2 4
Możliwość oglądania na telewizorze, komputerze, telefonie, tablecie Tak Tak Tak
Ograniczenia co do oferty Brak Brak Brak
Możliwość rezygnacji w każdej chwili Tak Tak Tak
Bezpłatny okres Brak Brak Brak
ZOBACZ TAK呕E:  Netflix za darmo? Bezp艂atny okres pr贸bny

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: Netflix