Jak Dodac Link W Tik Toku
Aplikacje

Jak dodać link w Tik Toku?

Czym jest Tik Tok?

TikTok to aplikacja społecznościowa, która pozwala użytkownikom tworzyć i udostępniać krótkie filmy. Aplikacja zyskała ogromną popularność w ciągu ostatnich kilku lat, a jej użytkownicy obejmują ludzi na całym świecie. Użytkownicy mogą tworzyć filmy, które są dostępne publicznie lub prywatnie, a także dodawać do nich efekty specjalne, muzykę i inne elementy.

TikTok oferuje również możliwość dodawania linków do swoich filmów. Linki te mogą być używane do promowania stron internetowych, sklepów internetowych lub innych witryn. Można je również wykorzystać do przekierowania widzów do innych filmów na platformie.

Dodanie linku w Tik Toku jest bardzo proste. Najpierw musisz nagrać film i opublikować go na swoim profilu. Następnie musisz przejść do sekcji „Ustawienia” i kliknąć „Link”. W polu „Link” możesz wpisać adres URL strony internetowej, sklepu internetowego lub innego miejsca, do którego chcesz przekierować widzów.

Po wprowadzeniu adresu URL możesz dodać opis linku oraz obrazek miniaturki. Obrazek miniaturki będzie widoczny podczas odtwarzania filmu i będzie zachęcał widzów do kliknięcia linku. Po dodaniu opisu i obrazka miniaturki możesz kliknąć „Zapisz”, aby zapisać zmiany.

Po dodaniu linku powinieneś sprawdzić, czy działa on poprawnie. Aby to zrobić, musisz odtworzyć swoje video i sprawdzić, czy po najechaniu myszką na obrazek miniaturki pojawi się informacja o tym, że jest to link. Jeśli tak się stanie, oznacza to, że Twój link działa poprawnie.

Jeśli Twój link nie działa poprawnie lub nie ma informacji o tym, że jest to link po najechaniu myszką na obrazek miniaturki, oznacza to, że coś poszło nie tak podczas dodawania linku. W takim przypadku powinieneś spróbować ponownie dodać link.

ZOBACZ TAKŻE:  Jak zainstalować i zalogować się do Microsoft Teams?

Czy istnieje limit liczby linków?

Niestety istnieje limit liczby linków w Tik Toku – każdy film może mieć tylko jeden link. Oznacza to, że jeśli chcesz umieścić więcej niż jeden link w swoim filmie, musisz utworzyć nowy film i umieścić tam drugi link.

Pamiętaj również, że jeśli chcesz umieścić więcej niż jeden link w swoim profilu Tik Toka (np. na stronach głównych), musisz utworzyć oddzielny post dla każdego z nich.