Jak Dodac Link Na Instastory
Aplikacje

Jak dodać link na Instastory?

Czym jest Instastory?

Instastory to funkcja w aplikacji Instagram, która pozwala użytkownikom publikować zdjęcia i filmy na swoim profilu. Posty te są widoczne tylko przez 24 godziny, po czym znikają. Instastory jest idealnym narzędziem do promowania marki lub produktu, ponieważ można dodać linki do postów, aby ułatwić odwiedzającym dotarcie do strony internetowej.

Dodanie linku do postu Instastory jest bardzo proste i może być wykonane w kilku prostych krokach. Przed dodaniem linku należy upewnić się, że ma się dostęp do strony internetowej, którą chce się podlinkować.

Aby dodać link do postu Instastory, należy najpierw przejść do aplikacji Instagram i wybrać opcję „Udostępnij”. Następnie należy wybrać zdjęcie lub film, który chce się udostępnić. Po dodaniu zdjęcia lub filmu należy kliknąć ikonkę „Link” w prawym górnym rogu ekranu.

Po kliknięciu ikonki „Link” pojawi się okno dialogowe, w którym należy wpisać adres URL strony internetowej, którą chce się podlinkować. Po wpisaniu adresu URL należy kliknąć przycisk „Zapisz” i gotowe! Link został dodany do posta Instastory.

Po dodaniu linku do posta Instastory warto sprawdzić czy link działa poprawnie. Aby to zrobić, należy otworzyć post na swoim telefonie i dotknąć link. Jeśli link działa poprawnie, powinno pojawić się okno dialogowe z informacjami o stronie internetowej.

Jeśli po dotknięciu linku nic się nie dzieje lub pojawia się błąd, oznacza to że adres URL jest niepoprawny lub strona internetowa jest obecnie niedostepna. W takim przypadku trzeba usunac stary link i doda nowy.

ZOBACZ TAKŻE:  Jak zmienić datę urodzenia na Facebooku?

Jeśli chcesz usunac link z posta Instastory, musisz wejść na swój profil Instagram i otworzyć post zawierający link. Następnie trzeba dotknąć ikonki „Link” w prawym górnym rogu ekranu i usunąć adres URL ze pola tekstowego. Po usunięciu adresu URL trzeba kliknąć przycisk „Zapisz” aby potwierdzić usunięcie.

Usunięcie linka z posta Instastory jest bardzo proste i moze byc wykonane w kilku prostych krokach. Jest to szczegolnie przydatne gdy chcesz edytować istniejący post lub gdy chcesz usunac stary link i dodac nowy.