HBO Max Cena
Aplikacje

HBO Max | Cena za miesiąc i za rok: ile kosztuje?

🎞 Co to jest HBO Max?

HBO Max to streamingowa platforma oferowana przez WarnerMedia. Zawiera ona całą bibliotekę HBO, a także szeroką gamę filmów, seriali, programów telewizyjnych, animacji i treści dla dzieci. HBO Max oferuje także wybrane treści z innych usług WarnerMedia, w tym treści z Cartoon Network, TNT i TBS.

💵 Ile kosztuje HBO Max? Cena subskrypcji

Poniżej znajdziecie tabelę z ceną za HBO Max za miesiąc, pół roku oraz rok. W dalszej części artykułu rozwijamy informacje o tym, ile kosztuje HBO Max:

Okres czasu Cena
Miesiąc 29,99 PLN
Pół roku 179,94 PLN
Rok 234,99 PLN

💲 HBO Max – cena za miesiąc

Od kwietnia 2022 roku, cena HBO Max za miesiąc wynosi 29,99 zł. To oznacza, że miesięcznie z karty płatniczej ściągana jest kwota na właśnie taką sumę, czyli 29,99 zł.

💲 HBO Max – cena za rok

HBO Max można również wykupić od razu na cały rok. Wówczas HBO Max jest tańsze w ujęciu miesięcznym. Cena HBO Max za rok wynosi 234,99 zł za rok z góry. Co to oznacza w praktyce? Można zaoszczędzić 34%, czyli tak, jakby cztery miesiące były za darmo.

💲 Czy HBO Max jest za darmo?

Na ten moment HBO Max nie jest w Polsce dostępny za darmo, ani nie ma okresu próbnego. Opcją, która pozwoli zaoszczędzić w ujęciu miesięcznym, to wykup HBO Max na cały rok. Wówczas zaoszczędzasz 124,89 zł z roczną subskrypcją. To oznacza, że otrzymujesz 4 miesiące HBO Max za darmo (w porównaniu gdybyś płacił co miesiąc 29,99 zł).

ZOBACZ TAKŻE:  Jak zobaczyć usunięte wiadomości na Messengerze?

📱 HBO Max: na ilu urządzeniach można oglądać?

Możesz zalogować się do HBO Max na różnych urządzeniach, ale ze względów bezpieczeństwa liczba jednoczesnych streamów jest ograniczona. Co to oznacza w praktyce? Jeśli zbyt wiele osób zacznie jednocześnie oglądać produkcje z HBO Max na zbyt wielu urządzeniach, pojawi się informacja „Oglądasz na zbyt wielu urządzeniach”. Poniżej znajdują się dokładne limity:

➡️ Limit urządzeń: Jednocześnie HBO Max może być uruchomione na 3 urządzeniach
➡️ Liczba profili: Maksymalnie na jednym koncie można mieć 5 profili.

📺 Na jakich urządzeniach mogę oglądać HBO Max?

HBO Max jest dostępne na większości popularnych urządzeń – aplikacja jest dostępna do instalacji praktycznie w większości aktualnie używanych sprzętów. Poniżej lista urządzeń, na których można oglądać HBO Max:

 • smartfony iPhone
 • tablety iPad
 • telefony i tablety z systemem Android
 • telewizory Apple TV
 • Android TV
 • Chromecast
 • Samsung TV
 • LG
 • przeglądarki Chrome OS
 • MacOS
 • Windows PC
 • konsole PS4 i PS5
 • konsole Xbox Series X|S i Xbox One
 • przystawki typu Mibox

Kolejne urządzenia będą dochodzić z czasem – w przypadku ogromnych zmian, będziemy artykuł na bieżąco aktualizować.

Jak zrezygnować z HBO Max?

Subskrypcje HBO Max są dostępne u wielu dostawców i dlatego zasady i terminy anulowania subskrypcji mogą się różnić u poszczególnych dostawców. Twój dostawca rozliczeń to ten, za pośrednictwem którego zostało zarejestrowane Twoje konto, lub ten, który wystawia Ci rachunki za korzystanie z HBO Max.

❔ Jak zmienić dane do konta HBO Max?

Aby zmienić dane do konta HBO Max należy wykonać jedną z następujących czynności:

➡️ Telefon lub tablet: Otwórz HBO Max, kliknij swój profil (w prawym górnym rogu), a następnie wybierz ikonę Ustawienia (zębatka w prawym górnym rogu). W razie potrzeby zaloguj się.
➡️ Komputer: Zaloguj się na stronie HBOMax.com, wybierz swój profil (w prawym górnym rogu), a następnie Ustawienia. Potrzebujesz pomocy przy logowaniu?
➡️ Urządzenie TV: Nie można zmienić danych konta na telewizorze.

ZOBACZ TAKŻE:  Aplikacja Biedronka: jak zainstalować?

Następnie wykonaj następujące działania:

 • Wybierz Konto (opcja Konto jest dostępna tylko dla profilu Dorosły).
 • Wybierz ikonę Edytuj obok pola, które chcesz zmienić. Wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem weryfikacyjnym na adres powiązany z Twoim kontem (widoczny na ekranie Sprawdź skrzynkę odbiorczą poczty e-mail). Temat wiadomości to „Twój kod jednorazowy”.
 • Podczas sprawdzania wiadomości e-mail HBO Max powinno być otwarte.
 • Otwórz wiadomość o temacie „Twój kod jednorazowy” i znajdź kod zawierający 6 znaków. Wiadomość nie przyszła?
 • Wróć do HBO Max, wprowadź kod weryfikacyjny zawierający 6 znaków i wybierz Kontynuuj.
 • Zmień dane konta i wybierz Zapisz.

🌎 W jakich krajach jest dostępny HBO Max?

HBO Max dostępny jest praktycznie na całym świecie. Poniżej znajdziecie listę państw z podziałem na konkretne obszary, gdzie można oglądać HBO MAX.

➡️ Europa: Wyspy Alandzkie, Andora, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Wyspy Kanaryjskie, Ceuta, Chorwacja, Czechy, Dania, Wyspy Owcze, Finlandia, Grenlandia, Węgry, Madera, Melilla, Mołdawia, Czarnogóra, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Svalbard i Jan Mayen, Szwecja

➡️ Ameryka Północna: Meksyk, Stany Zjednoczone (Samoa Amerykańskie, Guam, Mariany Północne, Portoryko i Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych)

➡️ Ameryka Łacińska: Argentyna, Belize, Boliwia, Brazylia, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Gujana, Honduras, Nikaragua, Panama, Paragwaj, Peru, Surinam, Urugwaj, Wenezuela

➡️ Karaiby: Anguilla, Antigua i Barbuda, Aruba, Bahamy, Barbados, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Kajmany, Curacao, Dominika, Republika Dominikańska, Grenada, Haiti, Jamajka, Montserrat, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Trynidad i Tobago, Turks i Caicos

✈️ Czy mogę oglądać HBO Max w podróży?

Jeśli podróżujesz do innego kraju, w którym dostępna jest usługa HBO Max, oferta programów i filmów do oglądania może ulec zmianie. Twój kraj podstawowy to kraj, w którym zostało zarejestrowane konto HBO Max. W przypadku zmiany kraju, wszystkie produkcje będą dostępne w zależności od kraju lub regionu. Oznacza to, że oferta programów i filmów zmienia się w zależności od miejsca Twojego fizycznego pobytu. W związku z tym oglądanie niektórych tytułów z sekcji Oglądaj dalej lub Mojej listy może nie być możliwe, gdy znajdziesz się w kraju spoza EOG (Europejskiego Obszaru Gospodarczego).

ZOBACZ TAKŻE:  Jak zmienić zdjęcie profilowe na Messengerze?

Będziesz mieć jednak możliwość odtwarzania programów i filmów pobranych wcześniej na telefon lub tablet, nawet jeśli w wybranym kraju są niedostępne.

✔️ Czy mogę pobrać filmy i seriale z HBO Max?

Programy i filmy z platformy HBO Max można pobierać na telefon lub tablet i oglądać je później w trybie offline. Na koncie można mieć do 30 pobranych plików jednocześnie na wszystkich profilach i urządzeniach (pozycje, które wygasły, nie są wliczane). Po rozpoczęciu oglądania pobranego tytułu masz 48 godzin na zakończenie oglądania przed jego wygaśnięciem. Po wygaśnięciu można odnowić lub usunąć pobrany plik.

💯 Najlepsze seriale na HBO Max

Co oglądać na HBO Max? Oferta jest szeroka przede wszystkim w seriale HBO, które zebraliśmy poniżej w tabeli. Od tych seriali najlepiej zacząć swoją przygodę z platformą HBO Max:

Oryginalny tytuł Rok produkcji Liczba sezonów Średnia ocena Filmweb
Game of Thrones 2011-2019 8 9,1
The Sopranos 1999-2007 6 9,0
The Wire 2002-2008 5 8,9
Chernobyl 2019 1 8,8
Watchmen 2019 1 7,9
Boardwalk Empire 2010-2014 5 8,3
Westworld 2016-2020 3 7,6
Six Feet Under 2001-2005 5 8,3
Succession 2018- 3 7,8
True Detective 2014- 3 8,1