Netflix: Trzeci i ostatni sezon serialu Zagubieni w kosmosie

Powstanie trzeci i ostatni sezon serialu Zagubieni w kosmosie. Showrunner Zack Estrin podpisuje umową ramową z Netflix.

Umowa z firmą Netflix

Producent wykonawczy/showrunner serialu „Zagubieni w kosmosie”, Zack Estrin, podpisał też z firmą Netflix wieloletnią umowę ramową na wyłączność na produkcję nowych seriali.

Zac Estrin o ostatnim sezonie Zagubionych w kosmosie

Estrin mówi: „Od samego początku wiedzieliśmy, że historia Robinsonów to trylogia: epicka rodzinna przygoda z wyraźnym początkiem, rozwinięciem i zakończeniem.  Bohaterowie serialu — Will, Penny, Judy, Maureen, John, Don West, Dr Smith, Robot i oczywiście kurczak Debbie — którzy w każdym odcinku muszą walczyć o przetrwanie, zasługują na odpoczynek przed kolejną misją. Dlatego, chociaż ten rozdział „Zagubionych w kosmosie” dobiega końca, już się cieszę na nowe projekty realizowane we współpracy z ekipą firmy Netflix i wszystkie fantastyczne możliwości, jakie są jeszcze przed nami”.

Dyrektor ds. seriali
o Robinsonach

Ted Biaselli, dyrektor ds. seriali oryginalnych w firmie Netflix, dodaje: „Cieszymy się, że będziemy mogli przedstawić widzom kolejne przygody Robinsonów i doprowadzić je do epickiego finału. Na specjalne podziękowania zasługują Zack Estrin, Matt Sazama, Burk Sharpless, Kevin Burns i Jon Jashni, którzy stworzyli fantastyczny, pełen akcji, spektakularny serial dla widzów w każdym wieku. Całe rodziny z niecierpliwością czekają już na trzeci sezon”.

„Zagubieni w kosmosie” to serial oryginalny Netflix wyprodukowany przez firmę Legendary Television.

Informacje o serialu Zagubieni w Kosmosie

W rolach głównych występują: Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey.

Zack Estrin, Kevin Burns, Jon Jashni, Matt Sazama i Burk Sharpless są producentami wykonawczymi.

ZAGUBIENI W KOSMOSIE – 3 sezon:
Premiera serialu

Premierę trzeciego sezonu serialu „Zagubieni w kosmosie” zaplanowano na rok 2021. Drugi sezon zadebiutował 24 grudnia 2019 r., a pierwszy — 13 kwietnia 2018 r.

O SERIALU ZAGUBIENI W KOSMOSIE

Serial oryginalny Netflix „Zagubieni w kosmosie” to współczesny remake klasycznego serialu science fiction z lat 60. ubiegłego wieku. Akcja przenosi nas 30 lat w przyszłość. Kolonizacja innych planet stała się możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. Jednak podróż kolonistów zostaje nagle przerwana i trafiają oni na nieznaną planetę. Tam będą musieli współpracować i zawiązać nowe sojusze, aby przetrwać w niebezpiecznym obcym otoczeniu, oddalonym o lata świetlne od celu ich podróży.

ZOBACZ TAKŻE:

 

Źródło: Netflix

Netflix Polska - o autorze:

Karolina Kalinowska

Netflix to jej drugie życie, zaś jej ulubione seriale to "Sex Education", "Stranger Things" i "The End Of The F * * * ing World". Śledzi wszelkie nowinki związane z gigantem streamingowym.

Zobacz wszystkie teksty