Netflix: Obsada serialy In from the cold

Ogłoszono obsadę nowego serialu szpiegowskiego serwisu Netflix. Pierwsze odcinki wyreżyseruje Ami Canaan Mann.

INFORMACJE O SERIALU

FORMAT: Serial dramatyczny; osiem godzinnych odcinków
LOKALIZACJA:  Madryt, Hiszpania
ROZPOCZĘCIE ZDJĘĆ: marzec 2020 r.
SHOWRUNNER/PRODUCENT WYKONAWCZY/SCENARZYSTA: Adam Glass („Zjawiska nadprzyrodzone”, „The Chi”)
REŻYSERIA:  Ami Canaan Mann („Cloak & Dagger”) wyreżyseruje pierwszy i drugi odcinek
STRESZCZENIE: Życie samotnej matki z przedmieść New Jersey staje na głowie, gdy FBI składa jej propozycję nie do odrzucenia. Musi wybrać między utratą bezpieczeństwa rodziny a powrotem do dawnego życia genetycznie zmodyfikowanej rosyjskiej agentki. Czy zdecyduje się na walkę z rosyjskim podziemiem narkotykowym i weźmie udział w nieczystej walce o wpływy w rządzie amerykańskim?

OBSADA SERIALU IN FROM THE COLD

WCZEŚNIEJ ZAPOWIEDZIANA OBSADA:
MARGARITA LEVIEVA („Ukryta tożsamość”, „Kroniki Times Square”) zagra Jenny Franklin
Samotna matka z Cherry Hill w stanie New Jersey, której życie nagle staje na głowie. W czasie europejskich wakacji z córką zostaje zmuszona przez CIA do powrotu do dawnego życia genetycznie zmodyfikowanej rosyjskiej agentki, którą KGB obdarzyło „specjalnymi umiejętnościami”. 

STAŁA OBSADA SERIALU:

IVANNA SAKHNO („Szpieg, który mnie rzucił”, „Pacific Rim”) zagra Anyę
Obiecująca młoda agentka rosyjskiego wywiadu balansująca na granicy między lojalnością wobec swojej mentorki, która karmi ją sowiecką propagandą z przeszłości, a kuszącą wizją „Nowej Rosji”, która we wczesnych latach 90. XX wieku może się ziścić. 

CILLIAN O’SULLIVAN („Wikingowie”, „Czarna lista”) zagra Chaunceya
Skorumpowany agent CIA, który namierza byłą tajną agentkę rosyjskiego wywiadu, przeciąga ją na swoją stronę i zmusza do udziału w prywatnej wendecie. 

LYDIA FLEMING zagra Beccę
Utalentowana łyżwiarka figurowa, która — jak każda nastolatka — zmaga się ze swoją tożsamością. Nie wie, że jej matka jest szpiegiem, i nie przyznaje się, że czuje potrzebę realizacji swoich mrocznych wizji.  

CHARLES BRICE („Homeland”, „Harry Haft”) zagra Chrisa
Utalentowany haker, który wbrew swojej woli zostaje prawą ręką i kompasem moralnym Chaunceya Lewa, zaślepionego żądzą zemsty agenta CIA.

ALYONA KHMELNITSKAYA („Hearts of Three”)zagra Svetlanę Petrovą
Była agentka KGB, a w latach 90. XX wieku pracownica rosyjskiego wywiadu całym sercem oddana idei „Dawnej Rosji”, która próbuje przekonać swoją protegowaną, Anyę, że warto poświęcić wszystko dla dobra kraju.

 

ZOBACZ TAKŻE:

 

Źródło: Netflix

Netflix Polska - o autorze:

Karolina Kalinowska

Netflix to jej drugie życie, zaś jej ulubione seriale to "Sex Education", "Stranger Things" i "The End Of The F * * * ing World". Śledzi wszelkie nowinki związane z gigantem streamingowym.

Zobacz wszystkie teksty